LEONBERGER CLUB BELGIUM

 

CLUBSHOW 11-09-2010

 

W. MAYER  (D)

M.R. VAN NIMWEGEN   (Nl)

M. VERMEIRE  (B) 

 


BOB Forest Leo v. Jerichowerland,  BOS Hestia v. Leodipako

 

 

Reuen – babyklas  (Van Nimwegen M.R..)

 

1 VB : Jommeke from Yellow’s Garden (Bauwens – Roobrouck)

2 VB : Jethro from Yellow’s Garden (Derick - Sterke)

3 VB : Antares Golden Heart (Schut A)

4 VB : James uit ‘t Berggat (Ladon E.)

VB : Jerom uit ‘t Berggat (Cuyvers M.)

VB : Fargo du Violon d’Or (Henkel (D.)

VB : Jaro uit ‘t Berggat (Meijers – Otten)

VB : Jaibo Lion de la Toison d’Or (Van Craenenbrouck R.)

 

 

Reuen – puppyklas  (Vermeire M.)

 

1 VB : Camelot van het Leonhuuske (Strauven J.)

2 B : Pashakishna Amou Voule’s Boy (Huygen V.)

onvol. : Pashakishna Artus Voule’s Boy (Decoigne D.)

 

 

Reuen – jeugdklas  (Vermeire M.)

 

1 U : Ilox (Van Goethem C.)

2 U : Ioda Lion de la Toison d’Or (Carpet P.)

3 U : Bogomir v. Loewenzahn (Kurras R.)

4 U : Fyodor the Gardian Angel (Van Brouwershaven C.)

ZG : Rexaran’s Ayco (Van Tongel N.

ZG : Iuma de la Comte de Fara (Delanghe A.)

G : Isaac du Plateau Bavarois (Dose L.)

G : Iros Lion de la Toison d’Or (Grillo P.)

G : Igor de la Comte de Fara (Van Meenen P.)

G : Icarius van Leodipako (Dewil G.)

matig : Isidoor Monti dell’Amore (Willemssens C.)

matig : I-Sheitan Lion de la Toison d‘Or (Verpoorten M.)

Disq. : Iacchos Lion de la Toison d’Or (Romain P.) 

 

 

Reuen – intermediare klas  (Mayer W.)

 

1 ZG : Skjaergaardens Halloween Midnight Wolf (Schluter J.)

2 ZG : Iramses van het Hof van Eden (Roevens – Longueville)

G : Izar van het Hof van Eden (Schynkel – Parrein)

Disq. : Hannibal uit ’t Berggat (Philips – Wellenkens)

 

Reuen – open klas  (Mayer W.)

 

1 U : Knickerbockers Gamma Ray (Van Brouwershaven C)

2 U : Meus Amicus Harko (Vandeuren – Claessens)

3 U : Ludwig v. Hiedersiefen (Schemm M.)

4 U : Danang de la Conte de la Battrie (Denoyelle N.)

U : Bendis Bertje van Lizjernanjo (Van den Broeck – De Cock)

U : Memicedaiska Ultimus (Verkerk – Wust)

U : Umberto Ligocka Wataha (Schut A.)

ZG : Fimofreje Garçon (Van Den Berg M.)

ZG : Hendrik v. Titus Hof (Christiaen L.)

ZG : Banjo-Boy de la Haute Tenue (Roelandts P.)

ZG : Guapo Lion de la Toison d’Or (Romain P.)

ZG : Fuego (Dewame D.)

ZG : H’Atos Lion de la Toison ‘Or (Palombo A.)

ZG : Eros de la Roseraie Pourpre (Malacord G.)

G : Bassador CD Goldlowe v. Tyrol (Verrteh M.)

G : Galak du Clos des Jaunieres (Dessailly P.)

Disq.  : Genko Lion de la Toison d’Or ( Spanoghe S.)

 

 

Reuen – fokkersklas  (Mayer W.)

 

1 U : Ice-T from Yellow’s garden (Bauwens – Roobrouck)

2 U : Hakkinen du Manoir de Vaduz (Wibin MC)

3 U : Eole Lion Debonnaire (Goblet N.)

 

 

Reuen – kampioensklas  (Mayer W.)

 

1 U – CAC – BOB : Forest Leo vom Jerichower Land (Henkel M.)

2 U : Hakuna C. Bora z Miloticek (Bauwens – Roobrouck)

3 U : Rosaceae Amaranthus (v. Lobenstein – de Heij Y.)

4 U : Emirbrazil v. Titus Hof (Masure R.)

U : Meus Amicus Fenno (Herremans – Van Santvoort)

 

 

Reuen - veteranen klas   (Vermeire M.)

 

1 U : Aragon van het Hof van Eden (Masure R.)

 

 

 

 

Teven – baby klas  (Mayer M.)

 

1 VB – Beste Baby : Memicedaiska Yalissa (Van Hove I.)

2 VB : Jelka from Yellow’s Garden (Firey – De Vos)

3 VB : Jade uit ‘t Berggat (Guilly – Dupont)

4 VB : Jaipur Lion de La Toison d’Or ( Eylenbosch M.

VB : J’Adore du Plateau Bavarois (Vandeuren – Claessens)

VB : Jade van het Hof van Eden (Surinx – Gerimont)

VB : Java Lion de la Toison d’Or (Hayot L.)

VB : Jill Lion de la Toison d’Or ( Montaisy B.)

VB : Jambo Lion de la Toison d’Or (Berghmans J.)

VB : Jen-Ai Lion de la Toison d’Or (Dewame D.)

VB : Felice du Violon d’Or (Cattoir G.)

B : Boanne van Dammershof (Dessailly P.)

B : Jutta from Yellow’s Garden (Stroobants R.)

B : Johanna van ‘t Drongengoedbos (D’haene – D’Hellem)

B : Jolissiama van ‘t Drongengoedbos (D’haene – D’Hellem)

Vold. : Jotka from Yellow’s Garden (Baert C.)

Vold. : Joni from Yellow’s Garden

 

 

Teven puppy klas  (Vermeire M.)

 

1 VB – Beste Puppy : Chael Cynthia van het Leonhuuske (Elshof B)

2 VB : Pashakishna Axelle Voule’s Girl (Van den Eynden H.)

3 B : Roos v. Kaniberg (Surinx - Gerimont

4 B : Jojo from Red Fluffy’s Heaven (Verbeke – Nagels)

B : BB Boraya Brush v. Vietingshof (Vanhoutte H.)

B : Edelweiss du Violon d’Or (Cattoir G.)

Vold. : Cicaro Suavis Jara (Pajovic M.)

Disq. : Cicaro Suavis Jona (De Smul - Creyf

 

 

Teven – jeugdklas  (Vermeire M.)

 

1 U : Lima Zola v. Lowengarten (Rogman K.)

2 U : Bavaruki Emona (Decorte – De Baene)

3 ZG : Irene van het Hof van Eden (Surinx – Gerimont)

4 ZG : Bralindy Amara Faitfull Ivy’s (Schmidts E.)

ZG : Indra Lion de la Toison d’Or (Guyot C.)

ZG : Inaya Lion de la Toison d’or (Bertrand P.)

ZG : Isaura Lion de la Toison d’Or (Cuignet)

ZG : Isis de la Comte de Fara (Disneur I.)

ZG : Iris de la Comte de Fara (Hos C.)

G : Ionesca du Manoir de Vaduz (Wibin MC)

G : Idoll du Manoir de Vaduz 5wibin MC)

G : Iolla (Picron I.)

Vold. : Inca from Yellow’s Garden (Vandyck – Wijckmans)

Vold. : Golden Honey Amore Cordi (vandeuren – Claessens)

Vold. : Iliade Lion de la Toison d’Or (Sacre C .)

Vold. : Isadora Lion de la Toison d’Or ( Daix T.)

 

 

Teven intermediare klas  (Van Nimwegen M.R..)

 

1 U : Rosaceae Iris (Van Lobenstein – de Heij)

2 U : Hera uit ‘t Berggat (Van den Berge – Pidoux)

3 U : Eowyn de la Comte de la Battrie (Lechanteux V.)

4 U : Isha Lion de la Toison d’Or (Cerels – de Hertog)

U : Indi from Yellow’s Garden (De Schaepdryver V.)

U : Zybilla Zarina v.d. Hexenbrucke (Surinx – Gerimont)

U : Istar van het Hof van Eden (Van Parys – Dewevere)

U : Hanoi du Clos des Jaunieres (Delforge J.)

ZG : Happiness uit ‘t Berggat (Cuyvers M.)

ZG : Hadina de la Roseraie Pourpre (Vermeire S.)

ZG : Iriwadi v. Lowengarten (vandeuren – Claessens)

G : Hadiz uit ‘t Berggat (Ladon E.)

 

 

Teven – open klas  (Van Nimwegen M.R.)

 

1 U – CAC : Hestia van Leodipako (Knapen P.)

2 U : Esmeralda du Mont Kailasa (Malacord G.)

3 U : Rosaceeen Elettaria (Van Lobenstein de Heij)

4 U : Gelly v. Titus Hof (Van Goethem C.)

U : Rim Hassani Kuzi v. Kleinen Dorfchen (Rogman K.)

U : Faouche Faolin v. Himmenwald (Verbeke – Nagels)

U : Demi Darling v.d. Nobofarm (Westereng B.)

U : Bindi van het Leonhuuske (Elshof B.)

U : Dione Lion de la Toison d’Or (Sacre C.)

U : Rosi Lowe v. Bayern (Knapen P.)

U : Hespera Lion de la Toison d’Or (Sacre C.)

ZG : Jantonely Honey Bunny (De Jonghe – Winter)

ZG : Memicedaiska Unique (Achterkamp – Hulhorst)

ZG : Anna’s Cradle Hoshi (Spruyt C.)

ZG : Havannav. Titus Hof (Aelbrecht – De Clercq)

ZG : Heidi de la Roseraie Pourpre (Malacord G.)

ZG : Fara van het wallenhof (Disneur I.)

ZG : Dotje van ’t Laurierenhof (Van Gucht P.)

G : Gina Monti dell’Amore (Willemsens C.)

G : Hisis de la Roseraie Pourpre (Malacord G.)

 

 

 

Teven – fokkersklas  (Van Nimwegen M.R.)

 

1 U - RCAC : Sconfinato Freccia d’Oro Mocca (Schut A.)

2 U : Helene v. Titus Hof (Masure R.)

3 U : Fastwin’s Choice Lotte (Lems I.)

4 U : Memicedaiska Themba (Lems I.)

 

 

Teven – kampioensklas  (Van Nimwegen M.R.)

 

1 U : Bieke the Gardian Angel (Van Brouwershaven C.)

2 U : Fjalar v. Lowengarten (Van Lobenstein de Heij)

3 U : Cattoo van het Wallenhof (Dhooghe – Van Guyse)

4 U : Aldibara’s Promising Daria by Pi-Pa (Bauwens – Roobrouck)

U : Gypsy Lion Debonnaire (Goblet N.)

 

 

 

Teven – veteranen klas  (Vermeire M.)

 

1 U : Memicedaiska Pidoux Lu (Lems I.)

2 U : Bahia Lion de la Toison d’Or (Goblet N.)

3 U : Bukitbarisan Yeena (Daix)