LEONBERGER CLUB BELGIUM

 

CLUBSHOW 08-09-2012

 

 G. CASSAGHI  (Fr)

J.F. RUIZ CASTANEDA  (Sp)

P. D’HOOGE  (B)

 

 

Reuen – babyklas  (G. Cassaghi.)

 

1 VB : Anna’s Cradle Lilletomba (M. Roegies) (5)

2 VB : Liakov v. Titus Hof (Chauvaux – Laurent) (2)

3 VB : Litelprins v. Titus Hof (R. Masure) (4)

4 VB : Lafayaette Lion de la Toison d’or (N. De Boeck) (1)

VB : Lisimba van het Hof van Eden (P. Tack) (6)

B : Leandro uit ‘t Berggat (Brants – Telang) (3)  

 

 

Reuen – puppyklas  (D’Hooge P.)

 

1 VB : Lothar Lions from d’Es (Detemmerman L.) (8)

2 VB : Luckyleon v. Titus Hof (L. Van den Steen) (9)

3 B : Loebas Lions from d’Es (A. Coremans) (7) 

 

 

Reuen – jeugdklas  (D’Hooge P.)

 

1 U : Kobe Monti dell’Amore (Branders – Van Assche) (11) Beste Jeugd

2 U : Kujo from Yellow’s Garden (Van Hauwaert P.) (22)

3 U : Rosaceae Rhus (Waelkens P.) (20)

4 ZG : Kayough of Lion’s Dream (De Triest) (15)

ZG :  Kenzo van het Hof van Eden (Daix A.) (12)

ZG : Kahlan v. Titus Hof (C. Haccour) (18)

ZG : Kaeo van Leodipako (Achten F.) (23)

G : Kory de la Roseraie Pourpre (Gladki J.) (10)

G : Kayser van het Hof van Eden (S. Demey) (16)

G : Kenzo van Leodipako (P. De Klerk) (17)

G : Kovu van het Hof van Eden (Labarbre P.) (19)

G : Kai v. Titus Hof (Baeyens – De Wachter) (21)

Matig : Kyon v. Titus Hof (E. Dom) (13)

 

 

 

Reuen – intermediare klas  (Cassaghi G.)

 

1 U : Cool I am Bo’s Chivas v. Vietingshof (Vanhoutte H.) (28)

2 U : Rosaceae Melocactus (Elshof B.) (25)

3 U : Kbrodin Lion de la Toison d’Or (Loiseau J.) (31)

4 ZG : Memecedaiska Zilvester (J. Van de Poel) (30)

ZG : Khan v. Titus Hof (Vermeiren W.) (24)

ZG : Liro Lion de la Toison d’Or (B. Cloix) (26)

ZG : Kimbo Lion de la Toison d’Or (J. Sauvage) (27)

ZG : Rosaceae Myristica (A.C. van Os) (29)

 

Reuen – open klas  (Cassaghi G.)

 

1 U – RCAC : Jack v.d. Boxmuhle (Stramer M.)(49)

2 U : Lennox Zolo v. Löwengarten (Kosmala J.) (46)

3 U : Jairo Lion de la Toison d’Or (R. Vancraenenbrouck) 32)

4 U : Umberto Ligocka Wataha (A. Schut) (43)

U : Memicedaiska Xantoc Thoula (A. Looije) (33)

U : Jakuna from Yellow’s Garden (Vandyck – Wijckmans) (34)

U : Knickerbockers Gamma Ray (C. Van Brouwershaven) (38)

U : Pachakisha Artus Voule’s Boy (D. Delcoigne) (39)

U : Izar van het Hof van Eden (Schynkel – Parrein) (40)

U : Ilox (Van Goethem C.) (41)

U : Debbollinby Angel or Demon at Locksfield (A. Smith) (44)

U : James uit ’t Berggat (E. Ladon) (45)

U : Hannibal uit ’t Berggat (Philips – Wellekens ) (46)

U : Rexaran’s Ayco (N. Van Tongel) (48)

U : Aristides van ’t Oetelnest (M. Labeau) (52)

ZG : Jackson Monti dell’Amore (K. Saegerman) (35)

ZG : Ioda Lion de la Toison d’Or (P. Carpet) (36)

ZG : Camelot van het Leonhuuske (Strauven – Hees) (37)

ZG : Junkhy du Clos des Jeunieres (JL Lerat) ( 50)

 

Reuen – fokkersklas  (Cassaghi G.)

 

1 U : Ice-T from Yellow’s garden (Bauwens – Roobrouck) (57)

2 U : Rosaceae Amaranthus (V. Lobenstein Y.) (55)

3 U : Jerom uit ‘t Berggat (M. Cuyvers) (54)

4 U : Eole Lion Debonnaire (N. Goblet) (56)

U : Jommele from Yellow’s Garden (Bauwens – Roobrouck) (58)

 

Reuen – kampioensklas  (Cassaghi G.)

 

1 U – CAC : Baxter v. Löwenzahn (U. Spies) (59)

2 U : Hakuna C. Bora z Miloticek (Bauwens – Roobrouck) (63)

3 U : Rosaceae Junculles (V. Lobenstein Y.) (61)

4 U : Memicedaiska Ultimus (Verkerk – Wust) (62)                    

U : Igloo du Plateau Bavarois (N. Spinnael) (60)

 

 

 

Reuen - veteranen klas   (D’Hooge P.)

 

1 U : Leo Amicanis Coen’s Deli Hassan (K. Rogman) (64) Beste Veteraan

 

 

 

 

 

 

 

Teven – baby klas  (J.F. Ruiz Castaneda)

 

1 VB : Anna’s Cradle Lovestory (M. Roegies) (71) Beste Baby

2 VB : Rosaceae Tecomaria (Wagenaar H.) (68)

3 VB : Lallie Lion de Toison d’Or (Wantiez – Bavier)  (76)

4 VB : Grace van het Leonhuuske (Elshof B.) (65)

VB : Leiko Lion de la Toison d’Or (M. Rouard) (70)

B : Ladylexie de la Comté de Fara (Woodward P.) (66)

B : Louhvan Lion de la Toison d’Or (Stoffel S.) (67)

B : Lakeesha van het Hof van Eden (Vanderborght – Niessen) (69)

B : Laelia Lions from d’Es (Vandeuren – Claessens) (72)

B : Lanzarote du Plateau Bavarois (N. Spinnael) (73)

B : Lola uit ’t Berggat (P. Deconinck) (74)

B : Lorelei uit ‘t Berggat (M. Cuyvers) (75)

B : Memicedaiska Charissa Vasja (I. Lems) (77)

 

 

Teven puppy klas  (D’Hooge P.)

 

1 VB : Luckylola v. Titus Hof (I. Devry) (79)

2 VB : Liayna du Plateau Bavarois (B. Wostijn) (78)

3 VB : Lola van het Hof van Eden (Surinx – Gerimont) (80)

4 VB : Memicedaiska Basha Forba (A. Van der Meer) (83)

VB : Memicedaiska Bodhi Forba (C. Steinmetz) ( 81)

B : Memicedaiska Bindi Forba (I. Lems) (82)

 

 

Teven – jeugdklas  (D’Hooge P.)

 

1 U : Femke van het Leonhuuske (B. Elshof) (86)

2 U : Kalone Lion de la Toison d’Or (Sacra Ch.) (97)

3 U : Rosaceae Rosa (V. Lobenstein Y.) (95)

4 U : Kianga from Yellow’s Garden (Nieskens M.) (85)

U : Kato van het Hof van Eden (Surinx – Gerimont) (88)

U : Kumi van Leodipako (Pinoy – Brahimi) (100)

U : Sconfinato Orani Onice Ojee (N. Donkers (102)

ZG : Quissanga v. Löwengarten (K. Rogman) (84)

ZG : Pink Power v.d. Landwehr (B. Elshof) (87)

ZG : Duvasgarden Thinkable Thea (Surinx – Gerimont) (89)

ZG : Kalou van ’t Euselshof (Aelbrecht – De Clercq) (91)

ZG : Kisha van ‘t Euselshof (Aelbrecht – De Clercq) (92)

ZG : Ragusa Lieb’s Heidi v.d. Bachtalen (J. Van Ravenhorst) (93)

ZG : Sconfinato Olivia Vesta (A ; Schut) (96)

ZG : Kyona van Leodipako (P. Knapen) (101)

G : Kianga van ’t Euselshof (Aelbrecht – De Clercq) (90)

G : Galluimdu Bois des Bons Peres (P. Dessailly) (94)

G : Kyra van Leodipako (Dewil G.) (99)

 

 

Teven intermediare klas  (J.F. Ruiz Castaneda)

 

1 U : Khaimas’ Special Flame (M. Bouwhuis) (98)

2 U : Angel-Harko Löwe v. Spittergrund (Vandeuren – Claessens) (107)

3 U : Seaxa Kestrel of Locksfield (J. Smith) (110)

4 U : Memicedaiska Zahida (I. Lems) (112)

U : Simden Whisper on the Wind (J. Cole) (111)

ZG : Rosaceae Nonnea (Wagenaar H.) (103)

ZG : Neenah v. Dreiburgenland (Decorte – De Baene (104)

ZG : Kenta v. Titus Hof (Goossens – Vanderveken) (105)

G : Kheres Lion Debonnaire (P. Dessailly) (108)

G : July du Champ du Crikkel (C. Loicq) (109)

 

 

Teven – open klas  (J.F. Ruiz Castaneda)

 

1 U : Zir Ozzy’s Pretty Woman von Tulips (V. Lobenstein Y.) (121)

2 U : Pachakisha Axelle Voule’s Girl (H. Van den Eynden) (117

3 U : Rosaceae Elytrigia (Wagenaar H.) (116)

4 U : Jeatime Lions from d’Es (Vandeuren – Claessens)

U : Hera uit ‘t Berggat (Van den Berge – Pidoux) (113)

U : Memicedaiska Yalissa (I. Van Hove) (122)

ZG : Rosaceae Cynara (Van Den Berge – Pidoux) (114)

ZG : Joni from Yellow’s Garden (J. Beers) (115)

ZG : Jill van het Hof van Eden (Surinx – Gerimont) (118)

ZG : Kalinka Leo du Chateau (Van Goethem Ch.) (119)

ZG : Jolissima van ’t Drongengoedbos ( D’Haene – D’Hellem) (123)

ZG : Issaura Lion de la Toison d’Or (Dewame D.) (124)

 

 

Teven – fokkersklas  (J.F. Ruiz Castaneda)

 

1 U : Rosaceae Iris (V. Lobenstein Y.) (127)

2 U : Memicedaiska Wanikiya (I. Lems) (128)

3 U : Johanna van ‘t Drogengoedbos (D’Haene – D’Hellem) (129)

4 U : Gina du Plateau Bavarois (N. Spinnael) (126)

 

 

Teven – kampioensklas  (J.F. Ruiz Castaneda)

 

1 U – CAC - BOB : Fjalar v. Lowengarten (Van Lobenstein de Heij) (132)

2 U – RCAC : Lima Zola v. Löwengarten (K. Rogman) (130)

3 U : Bieke the Gardian Angel (Van Brouwershaven C.) (131)

4 U : Hespra Lion de la Toison d’Or (Sacre Ch.) (133)

 

 

Teven – veteranen klas  (D’Hooge P.)

 

1 U : Forza Ravenna of the Bernese Garden (A. Schut) (137)

2 U : Dione Lion de la Toison d’Or (Sacre Ch.) (140)

3 U : Rhupy Razanza v.d. Kleinen Seen (Stramer M.) (138)

4 U : Cattoo van het Wallenhof (Dhooghe – Van Guyse) (136)

U : Nagybobanya Vilag Baygnok Becis Kisiklik (M. Stramer) (139)